052-3400128

ברוכים הבאים

לדנית השכרת יאכטות 052-3400128

החברה הוותיקה בארץ להשכרת יאכטות משנת 1995 ,
מרינה תל אביב,

כל היאכטות חדשות ומפוארות.

שייט זוגי

חוויה רומנטית מיוחדת מחכה לכם על אחת מהיאכטות שלנו. שייט רומנטי ביאכטה, הפלגה בשקיעה,לזוג שעה/שעתיים, ביאכטה חדישה, רומנטית ומשודרגת רק לכם להפלגה שלא תשכחו.

היאכטה, יאכטה מפרש,מאובזרת שכולה שלכם למשך ההפלגה: חדר שינה רומנטי עם לב על המיטה, סלון היאכטה, מזרונים בחרטום היאכטה או ישיבה מסביב שולחן בירכתי היאכטה-לבחירתכם.

ההפלגה הזוגית רומנטית היא דרך מיוחדת לחגוג אירוע משמח בחייכם, יום הולדת מקורי, יום נישואין, או אירוע מרגש אחר בחייכם, ברגע שתעלו על הסיפון הפנטזיה, החלום יהפכו למציאות.

שייט רומנטי זוגי ממרינה תל אביב, הפלגת בוקר לפני העבודה התחלת יום שמח בחייכם בהפלגה קסומה, ירידה למים לאבוב זוגי, ניסיון בדייג מהיאכטה, או ארוחת בוקר עשירה במהלך ההפלגה.

הפלגת שקיעה, כשהשמש נושקת למים, התפאורה מסביב מרגשת, או הפלגת לילה לאור הכוכבים, רואים את ת"א מהים, יפו המדהימה וחזרה לנמל הבית.

בזמן השייט, תיהנו ממוזיקה בתוך היאכטה ובחוץ על המזרונים, אבוב לירידה למים, ציוד דייג, אפשרות להדרכה על השטת היאכטה, הפעלת המכשירים והחזקת הגה היאכטה.

אנחנו נפנק אתכם בשייט הרומנטי בבקבוק יין, שתייה קלה חופשית,בלונים ושלט מזל טוב.

הפלגה זוגית – הפלגה – ספא – ומסג'

אתם מגיעים ליאכטה מקושטת לבקשתכם בבלונים, איש צוות מחכה לכם בירכתיי היאכטה, שלט מזל טוב יקדם אתכם ליאכטה,

ההפלגה יכולה להתבצע בכל שעה משעות היום ,הערב,השקיעה או הלילה לבחירתכם, יציאה לים על יאכטה מפוארת לשעתיים,במבחר היאכטות אשר ברשותינו/

יציאה מהמרינה בתל אביב – אחרי ההפלגה, תלכו לספא מדהים ובו תקבלו 45' טיפול גוף לבחירה בחדר פרטי (קלאסי/רקמות עמוק/משולב), שימוש במתקני הספא, בריכה מחוממת ומקורה עם נוף לים, חדר כשר-פעילות ליום שלם.

סקיפר ליום אחד

3 שעות הפלגה, כולל הדרכה מקצועית על היאכטה, מכשירים, ניווט, הרמת מפרשים, עגינה. בסוף ההפלגה, תוכלו לדעת אם אתם אוהבים את הים באמת ותרצו להמשיך בתוכנית ההדרכות שלנו, את תעודת הסקיפר יקבל המפליג בסיום ההפלגה.

צימר על המים

מחפשים להפוך את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת? הפלגה ושהייה משעה 20:00 ביאכטה, חוויה שלא תשכחו כל החיים!

זה הזמן להפתיע ולהעניק לילה מעולם אחר! הספינה תקושט במיוחד עבורכם עם בלונים, שלט מזל טוב ומוזיקה נעימה תתנגן ברקע.

תגיעו לספינה, תבלו לבד ערב מהמם בלב המרינה והיאכטה רק שלכם, תוכלו להישאר ביאכטה, כולל ארוחה בשרית מדהימה.

שדרוגים – ארוחת בוקר מפנקת, ארוחת ערב בשרית, חבילת V.I.P, בילוי מספר שעות של פינוק אמיתי ללא אורחים נוספים … ביאכטה שלכם.

כל המתנות שלכם בהפלגה רומנטית

 

 

מחירון הפלגות

חוות דעת לקוחות

קצת מהגלריה שלנו

ברוכים הבאים

לדנית השכרת יאכטות 052-3400128

החברה הוותיקה בארץ להשכרת יאכטות משנת 1995 ,
מרינה תל אביב,

כל היאכטות חדשות ומפוארות.

מאמרים נוספים

חברה לקידום דיגיטלי חברה לקידום דיגיטלי